Sirupy Hedoušek

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dej si doušek sirupu Hedoušek.

Sirupy Hedoušek

V naší rodině se tradice vaření domácích sirupů předává již po několik generací.

Základní recept na sirupy Hedoušek jsem podědila po své prababičce Hedvice. Ona i já máme osvědčenou filozofii při přípravě sirupu, která spočívá v ručním zpracovaní ingrediencí a surovin, bohatých na množství tělu prospěšných vitamínů z prvotřídních, přírodních a čistých zemědělských zdrojů.

Při přípravě sirupů Hedoušek se kvalitě výsledného produktu podřizuje vše ostatní, proto je pro mě při přípravě sirupů zcela nepřípustné použití jakékoliv chemie. Sirupy konzervuji zavařením tedy uchováním pomocí tepla bez použití jakýkoliv jiných konzervantů. Vyšším teplotám je vystavuji jen po nezbytně možnou dobu, tak aby během jejich přípravy došlo k co nejmenšímu úbytku vitamínů a energie ze sluníčka, pod kterým ingredience v biokvalitě zrály.

Vzhledem k mojí vášni pro cestování jsem navštívila pro mě jednu z nejkrásnějších zemí a to Indii, kde mě uchvátil pulzující životní rytmus měst v kontrastu s klidným životem na venkově v symbióze s náboženstvím úzce spjatým s přírodou. Proto jsem se rozhodla s Vámi podělit o jedinečnou chuť Indie.

Ne nadarmo se říká, že Indie bez čaje je jako šálek bez podšálku. Výsledkem je exkluzivní osvěžující sirup na přírodní bázi, který může být příjemné letní osvěžení nebo hot drink na zahřátí v sychravé dny.

Výhodou je možnost jeho využití pro ozvláštnění již hotových nápojů, kdy s každým douškem získáte pocit, že je na světě přeci jen ještě vše v pořádku. Při vychutnání Ice-Tea Hedoušek přeji hezkou cestu napříč Indií!

Hlavní přísadou je výluh z chocolate tea a darjeeling tea v poměru 40:60. Při maximální teplotě 85 stupňů a následným tří denním redukováním pro docílení co nejintenzivnější chuti čaje. Pro lehkost přidávám kůru a šťávu z citrónů. čaj i šťáva obsahuje velké množství vitamínu C, který blahodárně působí jako prevence proti nachlazení a rakovině, chronickým onemocněním, kurdějím. Složení: výluh z černých čajů, citrónová šťáva, citronová kůra, zkaramelizovaný cukr, 100% glukóza (hroznový cukr), voda, kyselina citrónová

Chocolate tea: Čokoládový čaj kombinuje čajové lístky společně s kvalitním kakaovým práškem. Pokud milujete čokoládu a čaj a chcete vychutnat dva v jednom, pak je tento čaj ta pravá volba pro vás. Čokoládový čaj vám poskytne optimální kombinaci hořké čokolády a černého čaje, zlepší vám náladu i dodá energii v ranních hodinách nebo kdykoliv během dne.

Výhody: Pomáhá proti vráskám a známkám únavy, má mírně euforické účinky a snižuje stres. Darjeeling tea: Je v evropských zemích vysoce ceněný černý čaj z oblasti Dárdžiling ze Západního Bengálska ve východní Indii, tento čaj je také nazýván šampaňským mezi čaji.

Výhody: Díky obsaženým látkám působí preventivně proti vzniku rakoviny, kardiovaskulárních chorob, infekci, zubnímu kazu a mnoha dalším obtížím. Vyznačuje se především vysokým obsahem kofeinu a také působí jako antioxidant.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.